Proč vedu lekce paddleboard jógy na Bystřičce?

Přemýšleli jste někdy nad tím, co všechno pomůže k tomu, abyste si lekci skvěle užili? Už jednou jsem na toto téma psala článek, který byl se zaměřením na online lekce. V tom dnešním se chci více věnovat lekcím naživo, lekcím jógy na paddleboardu a zaměřit se na místo, které jsem si pro tuto aktivitu přímo zamilovala.

Pocházím z Valašska, konkrétně ze Vsetína. Vodních ploch, které by se na cvičení daly využít je v okolí celá řada. Ale když jsem šla vyzkoušet paddleboardy na více z nich, nejvíce se mi líbilo na Bystřičce. Proč?

  • Přehrada, která ještě není přeplněna turisty.
  • Má několik zákoutí, které vás na první pohled ani nenapadnou.
  • Bystřička má relativně čistou vodu na to, abychom se mohli po lekci vykoupat.
  • Bystřička přehrada má nádherné okolí valašských kopečků, které se tyčí všude kolem.
  • Přehrada má ideální polohu. Ze Vsetína i Valmezu se tam dostanete do 30min autem. Podívejte se sami tady.
  • Na přehradě najdete půjčovnu paddleboardů, které na lekcích využíváme. Nepotřebujete svůj. Velká výhoda :)!
Pláž u které sídlí půjčovna paddleboardů

Půjčovna paddleboardů SUP A YOGA je vybavena univerzálními paddlbeoardy iRocker (USA), na kterých si zapádlujete a také zacvičíte. Větší část paddleboardu má na sobě zdrsněnou plochu, která při cvičení nahradí podložku na jógu.

U jógové lekce člověk ocení klidné místo nejlépe s žádnými „diváky“, kteří by nás rušili. Máme štěstí, že v zátoce u bójky nevede žádný chodník, ani cesta. Dostanou se tam jen znalí rybáři, kteří si rádi sedají ještě o kousek dál.

Závěrečná relaxace v klidné zátoce na Bystřičce

Připadá mi důležité, že si v rámci lekce dostatečně vyzkoušíme pádlování. Zátoka, ve které cvičíme, se nachází asi 15-20min od pláže. Díky tomu si užijeme i samotnou cestu, zahřejeme svaly a připravíme se tak na lekci paddleboard jógy. A závěr? Ten je za odměnu! Dostat se na břeh při zapadajícím slunci je zážitek, díky kterému se budete chtít lekce zúčastnit znovu :-).

Pádlování při západu slunce ze zátoky zpět na pláž

Budu se na vás moc těšit na svých lekcích :-). A jako vždy jejich rozpis najdete u mě na webových stránkách tady.

Miluju, když je "klasika" ozvláštěna něčím novým. Jsem lektorkou jógy na paddle boardu. Protože na vodě vše získává úplně jiný rozměr. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.