LEKCE A KURZY

Udělejte si čas pro sebe tehdy, kdy se vám to hodí nejvíce a v místě, které si určíte vy sami. Využijte živého vysílání přes zoom i jeho záznamu.

A pokud zrovna budete v okolí Valašska, stavte se na lekce přímo osobně!

JÓGA PŘES ZOOM

Chcete cvičit pravidelně za výhodnou cenu? Zakupte si měsíční permanentku.

Termíny lekcí

PONDĚLÍ: RELAXAČNÍ JÓGA

Cena 1 lekce: 130,-Kč

ČTVRTEK: JÓGA PRO KONCENTRACI, PRUŽNOST A SÍLU

Cena 1 lekce: 130,-Kč

V této kategorii nebyly nalezeny žádné akce.

Jak to probíhá?

 • REGISTRACE NA LEKCI
  Po zaregistrování se na lekci vám přijdou údaje k platbě.
 • PLATBA LEKCE
  Zaplatíte danou částku na účet a já vám v den lekce pošlu odkaz na předtočenou lekci.
 • MOŽNOST ZAKOUPENÍ PERMANENTKY
  Při zakoupení permanentky vám pošlu předtočenou lekci pokaždé. Nemusíte se tak hlásit na každou zvlášť. Permanentku na daný měsíc si můžete zakoupit v horním menu v záložce "PERMANENTKY".
 • CVIČENÍ
  Společně si zacvičíme, protáhneme a posílíme celé tělo v souladu s principy zdravého pohybu a na závěr krásně zrelaxujeme.
 • ZÁZNAM PRO VŠECHNY
  Záznam z lekce vám pokaždé po jeho natočení pošlu na e-mail. Bude dostupný 7 dní a můžete si jej shlédnout kolikrát chcete.

PADDLE YOGA RETREAT

PADDLE YOGA RETREAT V CHORVATSKU

20.-27.5.2023 - Chorvatsko: Dinara a Peručské jezero

PADDLEBOARD JÓGA NAŽIVO

Lekce paddleboard jógy naživo vedu na přehradě Bystřička (okr. Vsetín). Sezóna 2022 je ukončena a začínáme zase v létě 2023.

PŘEDTOČENÉ LEKCE ZDARMA

YOUTUBE VIDEA

Miluji cvičit jógu v přírodě. A myslím při tom i na vás :).

Čas od času přidávám videa lekcí jógy na svůj YouTube kanál. Přidejte se a vyzkoušejte zcela jiný formát, než jsou živá vysílání přes ZOOM :). Klikněte na tlačítko níže a přesměruje vás na můj YouTube.

CO O LEKCÍCH ŘÍKAJÍ KLIENTI?

Budu moc ráda, když mi i vy pošlete zpětnou vazbu na e-mail, který najdete tady.

"Její online lekce jsem si velmi oblíbila, protože jsou vždy něčím ozvláštněné. Líbí se mi, že je vždy předvedena jak těžší tak i lehčí varianta cviků. K jejím online lekcím se připojuji pravidelně."
Klára KalíkováFotografka
"Na lekcích jógy s Kristýnkou se mi líbí, že pozice říká česky, že upozorňuje na možné chyby, ukazuje snadnější i složitější variantu provedení. Její lekce jsem si vždy užila. Díky příjemnému klidnému hlasu i hudbě jsem se zrelaxovala, ale i posílila svaly, o kterých jsem ani nevěděla, že mám 🙂 Už se těším na jógu na paddlebordu."
Zuzana SikorováSprávkyně nemovitostí
"Paddleboard není jenom o rovnováze a stabilitě, ale je to zážitek, který rozhodně doporučuji všem vyzkoušet. Dobrodružství, které začíná nasednutím na paddleboard a pokračuje relaxačním pádlováním do nádherné zátoky, kde se odehrává cvičení pod vedením zkušené a příjemné lektorky Kristýny. Na vodě posílíte celé tělo a načerpáte energii z obklopující krásné přírody. Je to moje jedna z nejoblíbenějších aktivit:-)."
Lucie ValováMateřská dovolená
"Veľmi sa mi páčila hodina jogy online, krásne to komentovaná, jasne a zrozumiteľne. Lekce bola kvalitná a aj pre takých amatérov ako som ja je zvládnuteľná."
Tatiana MihálováMasérka
"Kristýna má moc příjemný hlas a je super, že každý cvik popisuje (kde se intenzivně protahují svaly, kam až jít v dané pozici apod.). Prostředí ke cvičení je moc příjemné. Ranní lekce, kterou jsem navštívila byla skvělá, tak akorát dlouhá. Moc děkuji."
Pavlína ZezulkováMasérka