LEKCE A KURZY

Udělejte si čas pro sebe tehdy, kdy se vám to hodí nejvíce a v místě, které si určíte vy sami. Využijte živého vysílání přes zoom i jeho záznamu.

A pokud zrovna budete v okolí Valašska, stavte se na lekce přímo osobně!

JÓGA PŘES ZOOM

Termíny

PONDĚLÍ 18:00-18:45 - RELAXAČNÍ JÓGA

ČTVRTEK 18:00-18:45 - POWER-BALANCE JÓGA

0610

POWER-BALANCE JÓGA

6.10. 2022 18:00 - 6.10. 2022Online
Dynamická jógová lekce zaměřená na posílení a protažení celého těla v propojení jednotlivých ásan. Živé vysílání probíhá před aplikaci ZOOM. Záznam zašlu do 24hod.
1010

RELAXAČNÍ JÓGA

10.10. 2022 18:00 - 10.10. 2022Online
Jemná pomalá lekce jógy zaměřená na protažení celého těla a dechová cvičení. Živé vysílání probíhá přes aplikaci ZOOM. Záznam z lekce pošlu do 24hod všem přihlášeným.

Jak to probíhá?

 • REGISTRACE NA LEKCI
  Po zaregistrování se na lekci vám přijdou údaje k platbě a link, na který se 5min před začátkem lekce můžete připojit.
 • PLATBA LEKCE
  Zaplatíte danou částku na účet a můžete se připojit. ZOOM otevírám vždy 5min před začátkem lekce.
 • CVIČENÍ
  Společně si zacvičíme, protáhneme a posílíme celé tělo v souladu s principy zdravého pohybu a na závěr krásně zrelaxujeme.
 • ZÁZNAM PRO VŠECHNY
  Do 48 hodin vám pošlu záznam z lekce, který bude přístupný 7 dní. Záznam budu posílat všem bez ohledu na to, zda na lekci byli nebo ne.

PADDLEBOARD JÓGA ONLINE

ONLINE KURZ PADDLEBOARD JÓGY JE JIŽ SPUŠTĚN!

Chcete se dozvědět více? Klikněte TADY a zobrazím vám detaily. 🙂

PADDLEBOARD JÓGA NAŽIVO

Lekce paddleboard jógy naživo vedu já i moje mamka na přehradě Bystřička (okr. Vsetín). Jelikož se mi v červnu narodil syn, tak lekce se mnou bývají pouze nárazově. Více o lekcích na Bystřičce najdete ZDE.

PŘEDTOČENÉ LEKCE ZDARMA

YOUTUBE VIDEA

Miluji cvičit jógu v přírodě. A myslím při tom i na vás :).

Čas od času přidávám videa lekcí jógy na svůj YouTube kanál. Přidejte se a vyzkoušejte zcela jiný formát, než jsou živá vysílání přes ZOOM :). Klikněte na tlačítko níže a přesměruje vás na můj YouTube.

CO O LEKCÍCH ŘÍKAJÍ KLIENTI?

Budu moc ráda, když mi i vy pošlete zpětnou vazbu na e-mail, který najdete tady.

"Její online lekce jsem si velmi oblíbila, protože jsou vždy něčím ozvláštněné. Líbí se mi, že je vždy předvedena jak těžší tak i lehčí varianta cviků. K jejím online lekcím se připojuji pravidelně."
Klára KalíkováFotografka
"Na lekcích jógy s Kristýnkou se mi líbí, že pozice říká česky, že upozorňuje na možné chyby, ukazuje snadnější i složitější variantu provedení. Její lekce jsem si vždy užila. Díky příjemnému klidnému hlasu i hudbě jsem se zrelaxovala, ale i posílila svaly, o kterých jsem ani nevěděla, že mám 🙂 Už se těším na jógu na paddlebordu."
Zuzana SikorováSprávkyně nemovitostí
"Paddleboard není jenom o rovnováze a stabilitě, ale je to zážitek, který rozhodně doporučuji všem vyzkoušet. Dobrodružství, které začíná nasednutím na paddleboard a pokračuje relaxačním pádlováním do nádherné zátoky, kde se odehrává cvičení pod vedením zkušené a příjemné lektorky Kristýny. Na vodě posílíte celé tělo a načerpáte energii z obklopující krásné přírody. Je to moje jedna z nejoblíbenějších aktivit:-)."
Lucie ValováMateřská dovolená
"Veľmi sa mi páčila hodina jogy online, krásne to komentovaná, jasne a zrozumiteľne. Lekce bola kvalitná a aj pre takých amatérov ako som ja je zvládnuteľná."
Tatiana MihálováMasérka
"Kristýna má moc příjemný hlas a je super, že každý cvik popisuje (kde se intenzivně protahují svaly, kam až jít v dané pozici apod.). Prostředí ke cvičení je moc příjemné. Ranní lekce, kterou jsem navštívila byla skvělá, tak akorát dlouhá. Moc děkuji."
Pavlína ZezulkováMasérka