LEKCE, KURZY A POBYTY

Udělejte si čas pro sebe tehdy, kdy se vám to hodí nejvíce a v místě, které si určíte vy sami. Využijte předtočených lekcí a cvičte kdykoliv a kdekoliv.

10 LEKCÍ JÓGY ONLINE

CVIČTE SE MNOU KDYKOLIV A KDEKOLIV

Chcete si zacvičit jógu v pohodlí svého domova? Natočila jsem pro vás 10 jógových lekcí.

PŘEDTOČENÉ LEKCE ZDARMA

YOUTUBE VIDEA

Miluji cvičit jógu v přírodě. A myslím při tom i na vás :).

Čas od času přidávám videa lekcí jógy na svůj YouTube kanál. Přidejte se a vyzkoušejte zcela jiný formát, než jsou živá vysílání přes ZOOM :). Klikněte na tlačítko níže a přesměruje vás na můj YouTube.

PADDLEBOARD JÓGA ONLINE

ONLINE KURZ PADDLEBOARD JÓGY OD ÚPLNÝCH ZÁKLADŮ PÁDLOVÁNÍ AŽ PO ÁSANY NA VODĚ.

Nemáte možnost chodit na pravidelné lekce? Chcete se i přes to naučit cvičit na vodě a užít si ásany sami v klidu jen za šplouchání vln? 

Tento kurz je přímo pro vás!

CO O LEKCÍCH ŘÍKAJÍ ZÁKAZNÍCI?

Budu moc ráda, když mi i vy pošlete zpětnou vazbu na e-mail, který najdete tady.

"Její online lekce jsem si velmi oblíbila, protože jsou vždy něčím ozvláštněné. Líbí se mi, že je vždy předvedena jak těžší tak i lehčí varianta cviků. K jejím online lekcím se připojuji pravidelně."
Klára KalíkováFotografka
"Na lekcích jógy s Kristýnkou se mi líbí, že pozice říká česky, že upozorňuje na možné chyby, ukazuje snadnější i složitější variantu provedení. Její lekce jsem si vždy užila. Díky příjemnému klidnému hlasu i hudbě jsem se zrelaxovala, ale i posílila svaly, o kterých jsem ani nevěděla, že mám 🙂 Už se těším na jógu na paddlebordu."
Zuzana SikorováSprávkyně nemovitostí
"Paddleboard není jenom o rovnováze a stabilitě, ale je to zážitek, který rozhodně doporučuji všem vyzkoušet. Dobrodružství, které začíná nasednutím na paddleboard a pokračuje relaxačním pádlováním do nádherné zátoky, kde se odehrává cvičení pod vedením zkušené a příjemné lektorky Kristýny. Na vodě posílíte celé tělo a načerpáte energii z obklopující krásné přírody. Je to moje jedna z nejoblíbenějších aktivit:-)."
Lucie ValováMateřská dovolená
"Veľmi sa mi páčila hodina jogy online, krásne to komentovaná, jasne a zrozumiteľne. Lekce bola kvalitná a aj pre takých amatérov ako som ja je zvládnuteľná."
Tatiana MihálováMasérka
"Kristýna má moc příjemný hlas a je super, že každý cvik popisuje (kde se intenzivně protahují svaly, kam až jít v dané pozici apod.). Prostředí ke cvičení je moc příjemné. Ranní lekce, kterou jsem navštívila byla skvělá, tak akorát dlouhá. Moc děkuji."
Pavlína ZezulkováMasérka