Léto s paddleboardy – novinka pro vás

Těší mě, že teplé slunečné dny už nás pomalu vyhání ven na vodu a my začínáme pomýšlet nad vodními aktivitami :). Tohle období miluji. Letos bude pro mě mnohem náročnější, než léta předchozí…

Zanedlouho se nám narodí miminko. Díky tomu nemám žádné lekce naživo pevně naplánované, to by byla přeci hloupost. Nikdo nevíme, jak se vše bude vyvíjet :). Ovšem jsem se připravila jinak!

Už od loňského léta pro vás tvořím kurz Paddleboard jóga, který bude probíhat online.

„Co? Online? Na vodě? Ses zbláznila ne?…“

Uznávám, že to tak může na první pohled vypadat. Mám mezi vámi lidi, které pohyb a zdravý životní styl zajímají a láká vás vyzkoušet i jóga na vodě. Možná ale:

  • nebydlíte v blízkosti vodní plochy,
  • lekce paddleboard jógy se u vás nekonají
  • nebo raději cvičíte sami a potřebujete své tempo, vše si v klidu natrénovat, než se hned vydáte na hromadné lekce s pokročilými?

V tom případě vás určitě potěším. Připravila jsem pro vás kurz Paddleboard jóga, který je zaměřen na přípravu cvičení jógy na vodě. V čem je tento kurz výjimečný? Je kompletně celý online a k dispozici jej budete mít po dobu 6 měsíců. To už se dá leccos natrénovat, co říkáte ;)?

A jak tedy kurz vypadá?

  • Připravím vás na paddleboardy od technik pádlováníbezpečnosti na vodě až po samotné cvičení jógy.
  • Čeká vás 6 modulů, které budete procházet postupně od základů po nejsložitější prvky.
  • Těšte se na 31 videí v délce 4 hodin s mluveným i psaným projevem, které jsou rozděleny na krátké úseky, abyste si vše mohli dobře zapamatovat.
  • V členské sekci najdete vysvětlení jednotlivých jógových prvků na vodě s rozdíly na souši, které jsou potom vzájemně propojeny.
  • V členské sekci jsou navíc bonusová videa přípravy na paddleboard jógu přímo na podložce – lekce balanční jógy, zpevnění středu tělaaktivace chodidel.
  • Navíc získáte přístup do FB skupiny, kde můžeme vše společně prodiskutovat. V této skupině vám budu po celou dobu kurzu podporou. 

Jde mi o to, abyste z kurzu získali co nejvíce a byli tak připraveni na to cvičit i pádlovat sami.

Kurz je již spuštěn. Do 31.5. platí speciální akční cena 1290,-Kč. Od června se cena už zvýší. Já se budu moc těšit na všechny z vás nejen online, ale třeba také „offline“ ještě během tohoto léta :).

Miluju, když je "klasika" ozvláštěna něčím novým. Jsem lektorkou jógy na paddle boardu. Protože na vodě vše získává úplně jiný rozměr. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.